MTK Biuro Rachunkowe Oleśnica
MTK Biuro Rachunkowe Promocje

O firmie

Biuro Rachunkowe MTK powstało na bazie wiedzy i doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy. W swojej pracy szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług, a za cel stawiamy sobie profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych Klientów.

W najwyższym stopniu kierujemy się dobrem Klienta w zgodzie jednak z obowiązującymi przepisami prawa. Budujemy jakość naszych usług inwestując w wiedzę i jej aktualizację, a także w narzędzia pracy usprawniające obsługę naszych Klientów.

Usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe MTK dedykowane są przedsiębiorcom sektora małych i średnich przedsiębiorstw działającym w każdej z obsługiwanych przez nas branż. Ich głównym celem jest dostarczenie na czas rzetelnej informacji o sytuacji przedsiębiorstwa, bezpieczeństwo podatkowe, optymalizacja zobowiązań podatkowych, a dodatkowo redukcja kosztów związana z obsługą księgową. Szczególną uwagę przywiązujemy do dogłębnej analizy działalności naszych Klientów w celu wyboru najbardziej korzystnej formy opodatkowania i rozliczeń podatkowych.

W szczególności stawiamy na zrównoważony rozwój naszej firmy, dobierając współpracowników tak, aby móc spełniać wymogi jakościowe oraz sprostać odpowiedzialności i otrzymanemu zaufaniu.

Biuro Rachunkowe MTK działa na podstawie Zezwolenia Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Certyfikat nr 7465 / 2004

Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Prowadzimy stałą współpracę ze specjalistami z zakresu podatków, rachunkowości i prawa. Do grona osób, dbających o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, należą:
  • doradca podatkowy
  • biegły rewident
  • radca prawny

Małgorzata Turaj-Kaczyńska

Główna Księgowa

Małgorzata Turaj-Kaczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ukończyła podyplomowe studia "Rachunkowość i kontrola finansowa". W 2004 r. uzyskała pozwolenie Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Certyfikat Ministra Finansów 7465/2004). Specjalistka w zakresie rachunkowości, prawa podatkowego, analizy finansowej i organizacji przedsiębiorstwa. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg zdobywane w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych a także w ogólnopolskiej Kancelarii Doradztwa Podatkowego. Obecnie aplikantka uprawnień Doradcy Podatkowego.

Tomasz Kaczyński

Dyrektor Zarządzający

Tomasz Kaczyński
Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Specjalista w zakresie zarządzania projektami i procesami biznesowymi. Posiada praktyczną znajomość zarządzania operacyjnego, finansowego, administracyjnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Ma za sobą koordynację wdrożeń systemów informatycznych. Potrafi przeprowadzić kompleksową restrukturyzację firmy, optymalizację struktury i zasobów. Posiada doświadczenie inżynierskie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem zdobywał pracując na kluczowych stanowiskach managerskich w wielu krajowych firmach z branży automotive oraz budowlanych. Obecnie współpracuje w zakresie zarządzania projektami z wrocławską spółką notowaną na warszawskiej giełdzie, pełniąc równocześnie funkcję prokurenta.

Justyna Golicz

Księgowa

Justyna Golicz
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w księgowości i administracji. Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne potrafi znakomicie wykorzystać podczas wykonywania swoich obowiązków. W pracy cechuje ją zaangażowanie i sumienność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Biegle posługuje się językiem angielskim.
Newsletter
Chesz otrzymywać najświeższe informacje o naszym biurze i promocjach? Dopisz się już dziś!
Szybki kontakt
mobile: 691 027 030
mobile: 609 512 417
fax: 71 314 25 45
e-mail: biuro@biuro-mtk.pl
MTK Biuro Rachunkowe FacebookMTK Biuro Rachunkowe SkypeMTK Biuro Rachunkowe GG